Transport i montaż na terenie Warszawy i okolic GRATIS!
Ekspresowa dostawa!
Wzmocniona konstrukcja dachu profilem zamkniętym!
Ponad 15 letnie doświadczenie!

Bramy garażowe

Bramy garażowe

Bramy garażowe przeznaczone dla osób wymagających, dbających o estetykę i ceniących solidność wykonania.

Produkujemy bramy z wykorzystaniem materiałów o najwyższej jakości, bramy funkcjonalne do różnych zastosowań.

Bramy garażowe dwuskrzydłowe:

Bramy garażowe dwuskrzydłowe o dowolnych wymiarach podany przez klienta, dedykowane dla dużych, wysokich garaży czy pomieszczeń magazynowych.

Skrzydła bramy mogą być jednakowej wielkości lub asymetryczne, a dzięki szerokiej palecie kolorów, dopasowane do koloru elewacji.

Uzupełnieniem oferty może być dodatkowa furtka serwisowa, umożliwiająca swobodne wejście do garażu bez konieczności otwierania dużego skrzydła.

Oferujemy bramy standardowe (nieocieplone) oraz ocieplone styropianem, który zapewnia dodatkową izolacje termiczną i akustyczną. Brama ocieplona sprawdza się szczególnie w garażach połączonych z budynkiem mieszkalnym.

Bramy garażowe uchylne:

Bramy uchylne to najpopularniejsze rozwiązanie dla bram garażowych lub dla pomieszczeń gospodarczych. Charakteryzują się prostotą użytkowania, estetycznym wyglądem i funkcjonalnością.

W zależności od wymiarów bramy, dobieramy odpowiedni i stabilny system naciągowy.

Drzwi stalowe:

Drzwi stalowe stosowane jako dodatkowe wejście serwisowe do garaży, hal magazynowych lub służące jako główne wejście do pomieszczeń gospodarczych.

  • Skręcana konstrukcja drzwi
  • Poszycie bramy powleczone folią ochronną, zabezpieczającą bramę na czas transportu i montażu
  • Możliwość docieplenia drzwi styropianem
  • Wybrany kolor drzwi

Oferujemy drzwi standardowe (nieocieplone) oraz ocieplone styropianem, który zapewnia dodatkową izolacje termiczną i akustyczną. Drzwi ocieplone sprawdzają się szczególnie w pomieszczeniach połączonych z budynkiem mieszkalnym.

Bramy wjazdowe:

Brama wjazdowa optymalnie dopasowana do ogrodzenia i posesji, idealnie komponuje się w zabudowę przestrzenną, a zamontowana automatyka ze zdalnym sterowaniem zapewnia wygodne jej użytkowanie.

Wysokość i szerokość bramy dostosowana jest do indywidualnych potrzeb Klienta, z możliwością zamontowania furtki serwisowej obok bramy.

Brama wjazdowa może być otwierana ręcznie, z łatwym w obsłudze i funkcjonalny system zamków i rygli lub automatycznie ze zdalnym sterowaniem.

Konstrukcja bramy wykonana jest z profili ocynkowanych, słupy nośne przykręcane zwykle do istniejących słupów betonowych, a wypełnienie bramy stanowią ceowniki półzamknięte lub profile zamknięte ocynkowane.